טוען...

<!-- #inside a {color:Blue;} h1 { font-size:20px; text-decoration: underline; text-align: center;} h2 { font-size:17px; text-align: center;} p {text-align:justify;} -->

 

 

השכרת אטרקציות לכל אירוע

רוצים שהאירוע שלכם יהיה שונה, כייפי, מעניין ושיזכרו אותו???

יום הולדת לילד, יום נישואין 70, מסיבת רווקים, ערב גיבוש בעבודה, כנס, תערוכה או מסיבת חתונה -
לא משנה מה הסיבה, העיקר המסיבה!

 

הרי כבר הייתם בחתונות, אירועי חברה ומסיבות יום-הולדת לעייפה. מה עושים בשביל לא לשעמם ולהשתעמם? התשובה: לא משנה מה חוגגים, משנה איך חוגגים! - "איך חוגגים" יכול להשתנות מאירוע לאירוע בזכות אטרקציות ופעילויות. שילוב אטרקציות שונות יכול להפוך את האירוע שלכם מ"עוד מסיבה" לאירוע בלתי נשכח!

אתר רנטסנטר מציע לכם שפע עצום של אטרקציות, מוצרים ואביזרים שיעזרו לכם להיות "שיחת היום" של מחר, מבלי לפשוט רגל ומבלי לחזור שוב על אותם גימיקים. אנחנו, ברנטסנטר, משתדלים להיות עם האצבע על הדופק ולהביא לכם את האטרקציות והמוצרים המתקדמים והמפתיעים ביותר ובעיקר אנחנו משתדלים להקשיב לכם ולדעת מה אתם רוצים וצריכים!

בכדי לספק את האפקט הדרוש, כל אטרקציה ופעילות חייבים להיות מותאמים לאירוע: לסגנון שלו, לגילאי החוגגים ולהיקף הפעילות בו.

משחקים וירטואליים – קונסולות משחקים וסימולטורים שונים, שזה מכבר אין אירוע בר-מצווה ראוי לשמו בלעדיהם, עלולים להיות מוקד פעילות מיותר אם אתם חוגגים השקת דיסק, למשל, אבל דווקא יתאימו כמו כפפה למסיבת רווקים. עלול להיות קצת מוגזם לראות את סבא וסבתא החוגגים את שנת הנישואין ה-60 שלהם, נכנסים חגיגית לאולם נוהגים על סגוויי, אולם אותו מראה יהיה מקסים אם נראה חתן וכלה מגיעים כך לחתונה.

מסכי ענק פזורים ועליהם מוקרנים סרטונים, או אפילו מסכי מגע לשם אינטראקטיביות עם האורחים, ישוו מראה מרהיב לכל סביבה חגיגית.

אירוע בחוץ? אל תשכחו גנרטור! אחרת איך תפעילו את עמדת הקריוקי בחיק הטבע?
ברנטסנטר תמצאו את כל הדרוש לכם, לכל רעיון שיעלה במוחכם!

דיבורית ניידת עם DVD מובנה, המחוברת למקרן המקרין על מסך ענק, או למספר מסכי פלזמה בו-זמנית באמצעות מפצלי-מסך, יהפכו כל פארק להפנינג קריוקי. מה אתם אומרים על עמדת DJ מקצועית? חברו לכך מיקרופון, תוסיפו פליקרים, רובו-סקן, מכונת שלג או מכונת בועות והפכו את האזור לקונצרט רוק או למסיבה.

רוצים אירוע על חוף הים אבל חוששים שיהיה קר בערב? קחו אוהל ענק ופשוט הורידו את היריעות כשמחשיך... יודעים מה? קחו 2 אוהלים, כדי שתהיה הפרדה בין אזור ארוחת הערב לאזור שולחנות המשחק. שולחנות רולטה, שולחן הוקי, שולחן ביליארד או שולחן כדורגל, מכונת "שערות סבתא", מכונת פופקורן, מכונת ברד, מכונת מפלי שוקולד... ועוד ועוד ועוד... זה לא נגמר...

פשוט היכנסו ושוטטו באתר רנטסנטר.
הציוד הכי מתקדם ואיכותי כבר מחכה לכם שפשוט תזמינו אותו. תוכלו לקחת לבד או לקבל כמשלוח לביתכם או לכל מקום בו תערכו את האירוע שלכם.

רנטסנטר עוזרת לכם להפוך כל אירוע לאטרקציה!

לקבלת ייעוץ לאטרקצייה לאירוע שלכם התקשרו עוד היום *9559