טוען...

 

 



 מדוע כן כדאי להזמין ישירות באתר ולא בהזמנה טלפונית ?

 

 • כדי לקבל עדיפות בטיפול
  מדיניות החברה היא לתת עדיפות בטיפול להזמנות המתבצעות ישירות ובמלואן דרך האתר. המשמעות היא שפניות דרך האתר מטופלות ראשונות ורק אח"כ הפניות הטלפוניות. כלומר בהזמנה מלאה באתר (וזאת בניגוד להזמנה טלפונית) לא רק שאינך "האחרון בתור", ואפילו לא "הראשון בתור" - אלא הרבה יותר טוב: פשוט עקפת את כל התור. . .
       
 • בכדי שהנציג המתאים ביותר יחזור אליך (במקום נציג כללי)
  הסבר: הזמנות המתבצעות במלואן דרך האתר מופנות לטיפול ישיר ע"י האדם המתאים ביותר. פניה טלפונית - נענית ע"י מי שזמין באותו הרגע. כך שגם אם ברצונך לדבר עם נציג לגבי הזמנתך -מומלץ בכל מקרה לבצע את ההזמנה במלואה באתר - ורק לציין זאת בשדה ההערות וכך יחזור אליך כבר הנציג המתאים ביותר לשיחה קצרה עניינית וממוקדת.
     
 • כדי לבצע בדיקה מיידית של מלאים - ו"לשריין הזמנה" - באופן מיידי.
  הסבר: ברגע שבו בצעת הזמנה מלאה באתר - אוטומטית שוריינה לך ההזמנה.
  כך שלדוגמה אם לקוח א' החליט שברצונו להזמין מוצר לתאריך מסויים בעתיד, והחליט לבצע את ההזמנה טלפונית, ובינתיים (עד שטופלה הפנייה) לקוח ב' פשוט נכנס לאתר וביצע את כל ההזמנה באתר. בהחלט יתכן שייווצר מצב שלקוח א' - פשוט פספס, כך ש: המוצר שרצה, בכמות שרצה ולתאריך הספציפי שרצה - פשוט כבר "נתפס" ע"י מישהו זריז יותר.
    
 • מבצעים והנחות
  לחלק גדול מהמוצרים יש מבצעים והנחות התקפים אך ורק להזמנות באתר.
  המשמעות היא שמי שלא מבצע את ההזמנה עד סופה ישירות באתר - פשוט מוותר עליהם - וחבל.
      
 • מהירות וודאות התגובה
  בהזמנה באתר, נשלחות אליך מיידית בתוך דקות: פרטי ההזמנה, אישור על פרטי התשלום, חשבונית וקבלה, והסכם ההשכרה - הכל באופן אוטומטי - ובתוך דקות !
  בהזמנה טלפונית - הכל נעשה באופן ידני - על כל המשתמע.
     
 • פחות המתנה, פחות "עצבים", פחות בזבוז זמן.
  בדיוק כפי שאם ניתן בבנק לבצע פעולה בכספומט (מכשיר אוטומטי) ובכך לחסוך: זמן המתנה יקר, מתח ועצבים, כך גם במקרה זה. ולכן במידה וידוע לך: מה ברצונך להזמין, באיזו כמות, ולאיזה תאריכים - אין כל סיבה שלא להשקיע עוד 1 דקה ולסגור את העניין.
      
 • אפשרויות ביטול הזמנה
  אפשרויות ביטול הזמנה ניתנות כמעט אך ורק להזמנות מלאות שבוצעו דרך האתר (בכפוף לתקנון ולכל כללי האתר). כמדיניות אנו מקלים יותר על ביטול הזמנה שבוצעה במלואה באתר מאשר בהזמנה טלפונית.
  הזמנה דרך האתר: ביטול הזמנה עד 24 לפני בפקס או בדוא"ל - ללא דמי ביטול.

אתר רנט סנטר הינו אתר מבית מאי אאוטלט בע"מ והינו אתר האינטרנט היחידי בישראל שבו כל המוצרים מוצעים להשכרה, תוך ממשק און-ליין המאפשר לך לעשות הכל – בלחיצת כפתור !  באתר בעל המגוון הגדול בישראל של מוצרים להשכרה: לעסק ,לבית, לאירוע ולחופשה שלכם. ההזמנות יישלחו לביתך או יאספו על ידך (לבחירתך) תוך 24 שעות מעת ביצוע ההזמנה . 

 


למה רנט סנטר ? - למה אנחנו ?!

הרשת: הראשונההגדולה והיחידה בישראל. החברה היחידה הפעילה בתחום שהינה גוף מבוסס ומקצועי בעל: סניפים, אתר אינטרנט שאינו רק "אתר תדמיתי" אלא חנות ורכישה פיזית באתר של ממש (רכישה מאובטחת) וממשק מתקדם וניהול מלאי ובדיקת זמינות "און-ליין", עם המוצרים הטובים והמגוונים ביותרהמחירים המשתלמים ביותרהשירות והתמיכה המקיפים ביותר, במשלוח – עד הבית, לכל חלקי הארץ, תוך 24 שעות – פשוט בצעו הזמנה דרך האתר – ותיווכחו בעצמכם !
      
  
 
 
סניפים:
תל אביב
כתובת: מוצא 3, תל-אביב
טלפון: 9559*, 03-5621037
שעות פעילות: ימי א'-ה' 09:30-17:00

פקס כללי: 
03-7608793 דוא"ל כללי: info@rentcenter.co.il