טוען...
 

       מדוע בכלל להשכיר ?

          "בשביל כוס חלב – לא קונים את הפרה. . . "

           אמרה עממית זו מתמצתת בדיוק את רוב הסיבות והמקרים בהם
           שכירת ציוד היא האופציה המועדפת:

 • כשצריך משהו לתקופה קצרה – כפי שכשיוצאים לשבוע נופש בבית מלון  – לא קונים את המלון, כך גם במקרה של ציוד יקר הנדרש לזמן קצר – קונים ומשתמשים בהתאם לצורך !

 • כשצריך מגוון של מוצרים למטרה ספציפית – לדוגמה בנסיעה לחו"ל
  בנסיעה לחו"ל כדאי לקחת גם GPS (בכדי להתמצא בקלות, ולהתמצא בחו"ל ממש כמו בבית), גם סים (sim) בכדי להוזיל עלויות תקשורת (הן במדינת היעד – והן בשיחות עם הבית), כדאי לקחת גם טלפון סלולרי (בכדי להיות זמינים בכל מקום אם צריכים להודיע לך משהו בדחיפות מהארץ), גם DVD נייד ו/או קונסולה ניידת (שתבדר את הילדים (והבעל. . .) ברגעים קשים, בנסיעות ארוכות או ב"זמנים מתים" ולחסוך בכך ריבים וכעסים במשפחה), מצלמה דיגיטאלית ומסרטה דיגיטאלית (בכדי שיהיו לנו זיכרונות נעימים ומצולמים מהטיול),   מכשירי קשר ניידים (בכדי למנוע מהילדים ללכת לאיבוד או במקרים של תקשורת קלה בין שני רכבים), תרגומונים וקוויקשיונרי (בכדי לתרגם מהר ובקלות), מוצרים נלווים אותם ניתן לרכוש כגון: סים פרי (sim free) המיובאים על ידינו באופן בלעדי והמאפשרים לך לדבר: עם הנייד האישי שלך מישראל – בחו"ל – ובמחיר שיחה מקומית !

 • וזוהי רק דוגמה פשוטה -  ל"נסיעה פשוטה לחו"ל" – אנו המקום היחיד המאפשר לך לקבל: את כל מה שצריךבמקום אחדובמשלוח עד הבית – תוך 24 שעותובלחיצת כפתור !. כי למרות שאולי זו נסיעה קצרה, אולי אפילו רק "לשבוע באירופה" -  ועדיין: עד שסוף סוף יצאת לחופש, לא שווה "לדפוק את כל הטיול" ו/או לשרוף את הזמן על: טעויות ניווט, טעויות בדרך, לאבד ילדים במוזיאון, לגלות בדיעבד שהמצלמה החובבנית ששאלתם מהשכן – לא ממש עובדת, ריבים עם הילדים והבעל הנובעים משעמום ועוד. ..  למה ? - לא חבל ?!

  ואם זוהי המחשה ליכולת והיקף הפתרון שלנו ללקוח הפרטי, קל וחומר שללקוח העסקי והמוסדי מותאמים פתרונות ייחודיים: לתערוכות, לכנסים ואירועים, לנסיעות לחו"ל, ועוד.


 •  כדי לחסוך זמן, "כאב ראש", ומאמץ -  את כל האנרגיה ו"כאבי הראש" שיושקעו ב: חיפושי מוצרים, בדיקת "מה מתאים לי ?" / "מה אני צריך ?",  טיפולים, תיקונים ותקלות (שלעיתים עלותם עולה על עלות המוצר (נורה למקרן ?!) ), לא עדיף להשקיע את כל האנרגיה:  ב"פשוט ליהנות מהמוצר ?!"

 •  כדי לחסוך "כאב לב" גדול בירידת ערך – כמה פעמים קנית מחשב חדש או טלוויזיית פלזמה, רק בכדי לגלות שמחירם "התרסקו" בתוך מספר חודשים ?  בהשכרת הציוד תקבל: תמורה מלאה לכספךמוצרים מתקדמיםאחריות ושקט נפשי.

 • "מתי נסעת פעם אחרונה על אופני הכושר שלך ?" – בדיוק כמו אופני הכושר (הידועות לשמצה כמתלה בגדים בסלון), כך גם במקרים רבים: מכשירים רבים נקנו בכסף רב ובפועל כבר כמעט ואינם בשימוש – לא חבל ?!

 • "אם רק הייתי יודע – לא הייתי קונה !" – כמה פעמים קנית מוצר, ורק אחרי שהשתמשת בו – גילית שזה "פשוט לא זה. . .", השכרת המוצר מראש תאפשר לך לבדוק ולהתרשם מהמוצר לפני הרכישה ולא להתחרט בדיעבד על רכישתו.

 • הפינה הירוקה: תרומה קטנה לעולם ירוק וטוב יותר – בדיוק כמו התחשיב הידוע: "שהאנרגיה בייצור מכונית אחת - גדולה יותר מכל האנרגיה אשר תצרוך אותה המכונית בכל ימי חייה" – כך גם זה לגבי השכרת ציוד לגבי הידידותיות לסביבה: פחות זיהום אוויר, פחות בזבוז משאבי כדור הארץ, ניצולת טובה יותר (במקום שסתם "ישכב" בבית), כי אפשר: גם לחסוך כסף, גם לקבל יותר וגם בו בזמן ו"על הדרך" לדאוג לאיכות הסביבה.

 

                                      Join Our FaceBook
                                          הצטרף לפייסבוק שלנו !

 יתרונות נוספים לעסקים, חברות עסקיות, וגופים מוסדיים:

 •  הוצאה מוכרת – 100% מההוצאה מוכרת.  -
  פשוט וקל, 100% מההוצאה מוכרת לצורכי מס: בלי חישובי פחתים, בלי ריבים עם רוה"ח, ובלי הצהרות הון טרחניות.
   
  בעל עסק ?  מנהל ? - ברכישת מוצר, במקום לקבל 100% מהכסף כהוצאה מוכרת - מייד ובמקום, כיום הפחת נפרס לך למספר שנים -הפחת את תשלומי המס שלך ! שפר את תזרים המזומנים שלך - השכר עכשיו !

 • בעסקים זמן = כסף -
  כמה זמן "נשרף" לך על: תקלות, נזקים, תיקונים, ירידות ערך.
    
  . .   למה – לא חבל ?!

 • נסיעה עסקית לחו"ל ? -
  קבל חבילה מותאמת לצרכיך: כל מה שצריךבמקום אחד – ובלחיצת כפתור !

 • מארח אורחים מחו"ל ?
   תן להם להרגיש "כמו בבית": נייד צמוד, 
  GPS
   שיקל על התמצאותם, ובעלות זניחה לאפשר להם "משרד פרטי קומפלט" – משלהם – ותצא גדול !

 • כנס ?  תערוכה ?  מצגת עסקית ? -
  קח את הציוד הטוב ביותרטיפול מלא במקום אחד, עם חשבונית מרוכזת אחתבעלות הטובה ביותר ובתמיכה מלאה – בלחיצת כפתור !
 •  
   


  סניפים:

  תל אביב
  כתובת: יוסף קארו 3 (בית "קלקא", מנחם בגין 116, למטה)
  טלפון: 9559*, 03-5621037
  שעות פעילות: ימי א'-ה' 09:00-20:00, יום ו' 09:00-15:00 

  ירושלים
  כתובת: המלך דוד 19.
  טלפון: 9559*, 077-3009341/2
  שעות פעילות: ימי א'-ה' 09:00-19:30, יום ו' 09:00-14:00 

  חיפה
  בקרוב ייפתח סניף בכרמל!

  פקס כללי: 
  03-7608793 דוא"ל כללי: info@rentcenter.co.il