טוען...

 


תערוכות

כולנו מסכימים כי אחד הכלים השיווקיים החזקים כיום הן תערוכות וכנסים המאפשרים למציג להגיע לקהל רחב, לעיתים אף מפולח וממוקד שייתכן ולא היה מגיע אליו לולא היה מציג בתערוכה זו או אחרת.
לאחר שהחלטתם באיזו תערוכה להשתתף וקיבלתם את כל המידע הדרוש לתכנון הביתן/שטח התצוגה שלכם בתערוכה, עליכם להתפנות לתכנון והקמת הביתן עצמו.
בעולמנו כיום, הפתרונות הם רבים ונותנים מענה מושלם לכל צורך ורצון של המציג, זאת תודות למתקני תצוגה מודולריים.

רנטסנטר מציעה למארגנים ולמציגים בתערוכות את אחד הפתרונות המתקדמים ביותר בעולם כיום, לבניית ביתן.
זוהי מערכת ה-
T3 אשר מהווה כיום מתחרה טובה יותר, כלכלית יותר ומודולרית יותר מהפתרון הנפוץ של מערכות SEMA.

מערכת ה-T3
היא מערכת מודולרית, הבנוייה מפרופילי פלסטיק/אלומיניום קלים אך חזקים, המאפשרים למציג, אינספור אפשרויות מבחינת עיצוב הביתן.
קירות מעוגלים, נישות, תליית פתרונות מולטימדיה ותצוגה, דלפקי מכירות, דלתות, חלונות ועוד.

http://pic.rentcenter.co.il/uploads/2011/05/12/mitkan_3.jpg   השכרת פופ-אפ / קיר תצוגה משודרג >>                  http://pic.rentcenter.co.il/uploads/2011/08/10/mitkan_1.jpg    השכרת פופ אפ/קיר תצוגה +מסך LCD >>
 

מיתוג וחיפוי המבנה נעשה באמצעות יריעות פלסטיק/בד/נייר בהדפסה רחבה (רזולוציה גבוהה, צבעים ידידותיים לסביבה) המוצמדות למבנה שהוקם בצורה פשוטה ומהירה.
המודולריות הגבוהה מאפשרת למציג להקים ביתן בכל גודל, גובה וצורה שירצה.

כחברה ששמה לעצמה מטרה להוות פתרון תחת קורת גג אחת (ONE STOP SHOP) בתחום, מעבר לביתן/דוכן עצמו, נוכל לספק את כל צרכיכם לתערוכה.
החל ממתקני תצוגה משלימים מסוגים שונים (רול אפ, באנרים, דגלים, מעמדי פרסום, מעמדי קטלוגים ועוד), דלפקי דיילות, קירות מודולרים ועד לאטרקציות שונות להנאת מבקרי הביתן.

אצלנו תקבלו את המוצר מוגמר ועל פי דרישותיכם הספציפיות.
אנו נזמין החלקים על פי הגודל והמבנה הרצוי לכם (במידת האפשר), יחד איתכם נקים עיצוב משגע, נדפיס העיצוב במדפסת פורמט רחב שתיתן איכות ללא פשרות ואף נקים את הביתן במקום המיועד לכך, הכל כחלק מהשירות הכולל אותו אנו מציעים.

אתם יכולים לבחור בין רכישת המוצרים או שכירתם. בכל מצב, תוכלו לקבל מוצר מוגמר כולל גרפיקה ייחודית, הדפסה איכותית ואם תרצו, גם משלוח.