טוען...

 

 

 

 

השכרת מקרנים

 

מה כדאי לדעת לכשמשכירים מקרן "ברקו " ?

עליכם להגדיר היטב את הצרכים שלכם. האם המקרן אמור לעבוד בתנאי חושך או חצי חושך, יש תאורה מלאה או חלקית, האם מדובר בהקרנה של מצגת או ערב קולנוע ביתי.

לכל אירוע הקרנה, יש מקרן להשכרה שיהיה אידיאלי עבורו ולכן הגדרה מדויקת של הדרוש לכם תאפשר לנציג השירות להתאים לכם את המקרן לצרכיכם.

 

במה מתבטאים ההבדלים בין ה- מקרנים להשכרה?

  1. ההבדל המשמעותי הוא עוצמת הארה = Ansi Lumens. ככל שעוצמת ההארה של המקרן גבוהה יותר, כך גדלה יכולת המקרן להציג תמונה איכותית גם בתנאי תאורה ואפילו באור שמש. נשאלת השאלה אם כך, מדוע לא לקחת מקרן עם עוצמת ההארה הגבוהה ביותר? ככל שעוצמת ההארה גבוהה יותר, מחיר המקרן גבוה יותר. אנו מציעים להשכרה מקרנים עם עוצמת הארה בטווח שבין 1600-4000 ובטווח מחיר של 35$-45$ ליום השכרה. לצפייה בדוגמאות המקרנים חזור לקטגוריית השכרת מקרנים או לחץ על הקישור המתאים: השכרת מקרן עם עוצמת הארה 1600-2000 Ansi Lumens או השכרת מקרן עם עוצמת הארה 2600-3000 Ansi Lumen.
  2. הבדל שני נוגע לאיכות התמונה, כלומר הרזולוציה. גם כאן, ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, איכות התמונה המוקרנת תהיה איכותית ונקייה יותר. צפייה בסרט מתוך המקרן כאשר הרזולוציה גבוהה, תציג תמונה חיה וחדה יותר.השכרת מקרן עם רזולוציה גבוהה מתאים להקרנות של סרטים או תמונות. החיסרון בהשכרת מקרן זה הוא עוצמת הארה נמוכה מאחר ומקרנים אלה מותאמים לצפייה בקולנוע ביתי ובתנאי חושך. אנו ממליצים לשכור מקרן עם רזולוציה גבוהה כאשר הנכם מעוניינים לצפות בסרטים או מצגות בתנאי חשיכה חלקית. בכל הנוגע למחיר – אין הבדל. אנו משכירים מקרנים בעלי רזולוציות שונות ואף תוכלו לשכור מעימנו מקרן HD. השכרת מקרן HD לחצו כאן.

 

 

השכרת מקרן הבדלים בגודל תמונה

כל המקרנים יכולים לספק תצוגה בטווחים שבין 30 אינץ' ועד 300 אינץ' (0.87-8.97 מטר) וביחס מסך של 16:9. אם גודל התמונה הוא קריטי עבורכם, בעת ההשכרה ציינו זאת בהערות ההזמנה או בשיחתכם מול נציג השירות ואנו נוודא כי המקרן שתשכירו יתאים לגודל התמונה המבוקשת ככל האפשר.

 

השכרת מסך להקרנה

בכדי להפוך את חווית ההקרנה למושלמת, אנו ממליצים ומציעים לשכור גם מסך. מדובר במסך על חצובה. ישנם גדלים שונים של מסכים להשכרה. התקנה פשוטה: להעמיד החצובה על הרצפה ולפתוח את המסך. להשכרת מסך בגודל 153/153 לחץ כאן, להשכרת מסך בגודל 178/178 לחץ כאן.

 

 

מה כוללת ערכת השכרת מקרן ?

יחד עם המקרן עצמו תקבלו את כל הדרוש להקרנה:

-          שלט

-          תיק נשיאה

-          חוברת הפעלה

-          כבל לבחירתכם (מחשב / HDMI / VIDEO S / AUDIO וכבלים נוספים בהתאם לבקשתכם וע"פ המלאי)

 

אילו כניסות ויציאות יש למקרן?

בדף המוצר של כל מקרן "ברקו "להשכרה באתר, תחת לשונית "מידע טכני" תוכלו למצוא את כל סוגי הכניסות והיציאות שיש למקרן.

 

כיצד תקבלו את המקרן שהשכרתם ?

תוכלו לאסוף המוצר באחד מסניפינו או לקבלו עם שליח עד הבית ותוך 24 שעות. למידע נוסף אודות איסוף ושילוח מוצרים, 

 

תמיכה טכנית

השכרת מקרן דרכנו, נתקלת בבעיה ?מוקד התמיכה והשירות שלנו עומד לרשותכם 24 שעות ביממה. אנו ממליצים לפני הפנייה אלינו לבצע מס' בדיקות בסיסיות: בדיקת החיבורים, לוודא כי בחרתם את המקור (SOURCE) המתאים לחיבור בו אתם משתמשים.

בחיבור למחשב נייד – לחצו על מקש CTRL ביחד עם מקש F7 בכדי לשדר תמונה למקרן.

במידה ולא טופלה התקלה בצורה טלפונית, יישלח אליכם מייד מקרן חלופי באמצעות שליחי החברה.

עבור ל- השכרת מקרן