טוען...

כיצד לארגן מסיבה בבית בקלי קלות

בימים בהם בכל חגיגה אנחנו מנסים בעיקר לחסוך, אין זה מפתיע שאת מרבית האירועים אנו מעדיפים לחגוג בבית. אך זה שאנחנו חוגגים אירוע בבית לא אומר שאין אנו צריכים ליהנות. חברת Rent Center מציעה לכם שפע של אטרקציות עבור כל אירוע אותו תחליטו לערוך בבית, אטרקציות שיהפכו כל אירוע לחגיגה.

אטרקציות למסיבת רווקים

אחד האירועים שהכי נפוץ לערוך בבית הוא מסיבת רווקים. החגיגה האחרונה של החתן העתידי בתור רווק אמורה להיות אחד מהאירועים היותר כיפיים אותם ייצא לכם לערוך, ואצלנו תמצאו מספר מתקנים שיעזרו לכם לעשות זאת. אחד המתקנים הללו הוא חבילת משחקים בתוכה תוכלו למצוא בין היתר שולחן פוקר עם ערכת ז'יטונים, עמדה של סוני 3 הכוללת מקרן HD ומסך ענק ושולחן סנוקר, שיאפשרו לכם להעביר את המסיבה עם מגוון אדיר של משחקים מהנים. עוד מתקן אותו צריך בכל מסיבת רווקים הוא ג'קוזי מתנפח. הג'קוזי אותו תוכלו למצוא בחברת Rent Center הינו ג'קוזי שקל מאוד להקימו וקל עוד יותר להובילו בכל רכב, ובו תוכלו להשתכשך בכיף כל החברים זה לצד זה. ואיך אפשר בלי כיבוד לאירוע, כשחבילת הכיבוד אותה תוכלו להשכיר בקלות תכלול מכונת נקניקיות, מכונת פופקורן וכמובן ברז בירה מעוצב, שיתלווה להזמנת חביות בירה ממגוון אפשרויות

מה כדאי לשכור למסיבת יום הולדת לילדים

אירוע אחר אותו ניתן לערוך בבית הוא כמובן אירוע יום הולדת לאחד הילדים. לאירוע שכזה כבר ניתן לבחור אטרקציות אחרות לגמרי, אטרקציות שגם אותן תוכלו למצוא אצלנו ב- Rent Center. אחת מהן היא מתקן מתנפח שמגיע בצורות שונות ובגדלים שונים, למשל מתקן בצורת ג'ונגל שיכלול מפוח עוצמתי ומשטח קפיצה ומאובטח על ידי רשתות למניעת נפילות. את המתקן המתנפח תוכלו להמיר בחבילת ג'ימבורי ומוזיקת רקע, חבילה שכוללת בין היתר בריכת כדורים, מגלשה ורמקול מוגבר עם חיבור לאייפד או לאייפון, שתמלא לכם לא רק את הצורך באטרקציה מתנפחת אלא גם במוזיקת רקע באירוע. אטרקציה נוספת שתתאים לילדים קצת יותר גדולים היא של משחק אלקטרוני כלשהו, למשל כדורסל.

מתקנים למסיבת שאנטי גדולה

גם אם מישהו מעוניין להפוך את החצר שלו למסיבת שאנטי אחת גדולה, כאן הוא יוכל למצוא את כל מה שיצטרך, כשאחד הדברים שהכי יתאימו למסיבה הוא חבילת אוהל שאנטי שתכלול מלבד אוהל עצום, גם ספסלי זולה זוגיים בעלי מזרון פוטון, מחצלות ופופים צבעוניים. אם תפחדו שהאורחים יסבלו מחום במהלך המסיבה באוהל, מערפלי מים ומאווררים תעשייתיים יעזרו לכם לרענן אותם, כשאם דווקא הפחד שלכם הוא מקור, מפזר חום תעשייתי יעשה את העבודה.